Jak skutecznie publikować w wysoko punktowanych czasopismach

Dr Daniel Moulin-Stożek socjolog, absolwent Uniwersytetu w Oksfordzie, aktualnie związany z Uniwersytetem w Warwic (Associate Fellow) oraz w Birkmingham (Senior Research Fellow) zaprezentował skuteczne metody pozwalające na skuteczne publikowanie artykułów naukowych w wysoko punktowanych czasopismach.

Dr Moulin współtworzy „Jubilee Center for Character and Virtue”, realizował projekty grantowe, jest też członkiem redakcji prestiżowego czasopisma „Journal of Beliefs and Values”, wysoko notowanego na liście Scopus (birmingham.ac.uk/…/ed…/moulin-stozek-daniel.aspx), publikował m.in. w „Oxford Reiew of Educatio”, „Journal of Ecclesiastical History” czy „Journal of Moral Eduaction”. Wykład miał miejsce 6 kwietnia 2018 r. w Interdyscyplinarnym Centrum Nowoczesnych Technologii UMK.