Animacja społeczna w praktyce - szkolenie

Zapraszamy na bezpłatne Seminarium EPALE: Animacja społeczna w praktyce. Szkolenie będzie koncentrować się na działaniach na rzecz lokalnej społeczności i będzie stanowić inspirację dla podejmowania społeczno - kulturalnych inicjatyw. Pomysły będą poparte praktycznymi wskazówkami ułatwiającymi pracę. W czasie seminarium planowana jest wymiana doświadczeń dotyczących zarówno korzyści, jak i trudności wynikających z partnerstw pomiędzy instytucjami, organizacjami pozarządowymi, społecznościami lub samorządami.

Termin zgłoszeń upływa 6 września 2020 r. Liczba miejsc ograniczona. Udział w seminarium jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktywnego konta lub rejestracja na Platformie EPALE.

Więcej informacji na stronie.